fbpx

Zalety współpracy z Agencją Zatrudnienia SILVERHAND

2021
23 grudnia

Dlaczego nasza agencja?

Grupa SILVERHAND to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy świetnie się znają na tym, co robią oraz świadczą usługi na najwyższym poziomie. Zarażają pozytywną energią i entuzjazmem.

Dzięki naszej agencji wiele tysięcy osób znalazło stabilną i satysfakcjonującą pracę za granicą. Pomagamy w znalezieniu odpowiedniej oferty dobranej do kwalifikacji danej osoby oraz wspieramy na każdym etapie rekrutacji, a także w trakcie samego zatrudnienia za granicą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tylko nas potrzebujesz. Jedną z naszych głównych cech jest elastyczność oraz indywidualne podejście do Kandydata. 

W naszej agencji realizujemy projekty rekrutacyjne w wielu krajach Europy. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki nam kilka tysięcy osób znalazło zatrudnienie w satysfakcjonujących i długo działających na rynku przedsiębiorstwach.

Czego poszukujesz?

Marzysz o pracy za granicą? Chcesz wyjechać sam lub z kimś? A może chciałbyś zabrać ze sobą swojego pupila? Marzy ci się praca w Norwegii lub Islandii? A może chciałbyś być bliżej rodziny i wyjechać  do Niemiec? Pomożemy Ci dobrać odpowiednią ofertę.

Dla nas, to właśnie Ty jesteś najważniejszy / najważniejsza !

Szanujemy Twoje prawa oraz zależy nam na Twoim zaufaniu i czasie. Jako agencja zatrudnienia pracujemy sprawnie i szybko, zapewniając tym samym stabilne zatrudnienie.

Co oferujemy? – Zalety współpracy

 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Zakwaterowanie
 • Umowę o pracę na warunkach kraju przyjmującego 
 • Możliwość rozliczenia podatków holenderskich i niemieckich
 • Możliwość pobierania zaliczek
 • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
 • Respektowane prawo do urlopu
 • Składki oraz podatki rozliczane, np. w Niemczech
 • Szybka i sprawna rekrutacja
 • Pełne świadczenia socjalne
 • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
 • Wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
 • Możliwość regularnych zjazdów do Polski

Atrakcyjne wynagrodzenie

W zależności od kraju, do którego zaakceptowany Kandydat udaje się w celu podjęcia pracy, sposób prezentowania wynagrodzenia będzie się nieco różnić. I tak na przykład w przypadku ofert pracy w Niemczech w naszych ofertach pojawi się stawka godzinowa brutto / godzinę pracy oraz dieta na godzinę pracy, na dzień pracy lub na tydzień pracy. Z kolei szukając pracy w Austrii możesz spotkać się z następującą prezentacją wynagrodzenia: stawka godzinowa brutto + tzw. Montagezulage (dodatek montażowy – występuje w zależności od zawodu), dieta 1 (26,40 EUR / dzień pracy) oraz dieta 2 (15,00 EUR / dzień pracy). W przypadku ofert pracy w krajach skandynawskich takich jak Norwegia, Dania, Finlandia czy Szwecja prezentowana będzie stawka godzinowa brutto. W Holandii zaś w ofertach pracy skierowanych do Kandydatów z branży technicznej wysokość wynagrodzenia podawana jest na tydzień przy 40 godzinach pracy, często już po odliczeniu kosztów ubezpieczenia oraz kosztów zakwaterowania. W przypadku ofert pracy w branży produkcyjnej lub logistycznej podawane są stawki godzinowe brutto.

Zakwaterowanie

Podczas wyjazdu do pracy za granicę jedną z najważniejszych kwestii jest rezerwacja zakwaterowania. Pracodawcy zagraniczni, z którymi współpracujemy zawsze organizują nocleg dla naszych Pracowników, tak aby odciążyć ich od poszukiwania zakwaterowania na własną rękę, co stanowi dużą oszczędność czasu. Często koszt zakwaterowania pokrywa w pełni Pracodawca. W przypadku gdy koszt pokrywa Pracownik, Pracodawca odlicza koszt z wynagrodzenia co miesiąc, tak aby Pracownik nie musiał płacić z góry po przyjeździe za nocleg. Jeśli koszt zakwaterowania nie jest odliczany z wynagrodzenia, wówczas informujemy Kandydata o tym, ile będzie musiał zapłacić za np. pierwsze 2-3 dni lub maksymalnie tydzień, po pierwszym tygodniu Kandydat ma możliwość otrzymania zaliczki lub może otrzymać przelew z dietami wypracowanymi w poprzednim tygodniu, tak aby mógł pokryć koszt zakwaterowania.

Zagraniczna umowa o pracę / Pełne świadczenia socjalne / Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny

Zagraniczna umowa o pracę  oznacza w praktyce, iż podejmujący za granicą pracę Kandydat zostanie zatrudniony w ramach umowy o pracę kraju przyjmującego danego Pracodawcy. Zatrudnienie jest w pełni legalne, podlega odpowiednio oskładkowaniu i opodatkowaniu, Pracownik jest również ubezpieczony, ma również możliwość objęcia ubezpieczeniem członków swojej rodziny. Zatrudnienie w ramach zagranicznej umowy o pracę daje dostęp do świadczeń socjalnych (jeśli Pracownik spełnia warunki ich otrzymania).

Możliwość rozliczenia podatków z zagranicy

Nasza agencja specjalizuje się w pomocy Pracownikom na wszystkich etapach zatrudnienia, również wtedy kiedy zachodzi potrzeba rozliczenia podatków z zagranicy. W ramach współpracy z biurem podatkowym działającym ponad 20 lat na rynku, pomożemy Ci uzyskać zwrot podatku z Niemiec i z Holandii.

Możliwość pobierania zaliczek

Większość Pracodawców umożliwia Pracownikom pobieranie cotygodniowych zaliczek. Wysokość zaliczki uzależniona jest od liczby przepracowanych godzin w tygodniu poprzedzającym zgłoszenie zaliczki. System zaliczkowania jest szczególnie przydatny, gdy wynagrodzenie wypłacane jest w następnym miesiącu, dzięki nim Pracownik otrzymuje dostęp do wynagrodzenia dużo wcześniej, co pozwala mu na pokrycie bieżących kosztów życia.

Możliwość pracy w nadgodzinach

Możliwość pracy w nadgodzinach ma bezpośrednie przełożenie na wysokość wypracowanego wynagrodzenia. Dlatego też, w naszych ofertach pracy komunikujemy, czy Pracownik będzie mógł pracować więcej niż przewiduje to regularny czas pracy. Dodatkowe godziny pracy są płatne i nieobowiązkowe. 

Respektowane prawo do urlopu

Po dłuższym okresie pracy, każdy z nas marzy o urlopie. Nasi Pracodawcy dbają o to, aby Pracownicy byli wypoczęci, gdyż jak wiadomo zregenerowany Pracownik to szczęśliwy i bardziej wydajny Pracownik. Tak więc każdej osobie zatrudnionej  za naszym pośrednictwem przysługuje prawo do urlopu.

Szybki proces rekrutacji

Proces rekrutacji przeprowadzany jest przez bardzo sprawnie oraz zawiera stosunkowo mało formalności. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i pomożemy Ci na każdym etapie szukania pracy, podpisywania umowy oraz współpracy z Pracodawcą. Nasi konsultanci wspierają Kandydatów w koordynowaniu zatrudnienia.

Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

W SILVERHAND stawiamy na rozwój. Staramy się wspierać naszych Pracowników w osiąganiu celów oraz wyznaczaniu nowych. Ważnym jest, aby czerpać satysfakcję z pracy, a zadowolony Pracownik to na pewno taki, który ma możliwość ciągłego kształcenia się i zdobywania nowych umiejętności oraz doświadczeń.

Możliwość regularnych zjazdów do Polski

W ramach zagranicznej umowy o pracę Pracownikowi przysługuje urlop płatny. Dodatkowo, w Niemczech oraz w Finlandii istnieje tzw. bank godzin pracy, na którym zgromadzone są godziny pracy, które Pracownik może przeznaczyć na czas wolny. W Norwegii popularna jest praca w systemie rotacyjnym, Pracownik pracuje przykładowo 6 tygodni a następnie powraca do kraju na 2 tygodnie. Praca za granicą nie musi się wiązać z tęsknotą za bliskimi czy rezygnacją ze spędzania czasu z rodziną.

Interesuje Cię współpraca z agencją?

Praca za granicą to na pewno nie jest łatwy wybór. Wierzymy jednak, że z naszą pomocą będzie on o wiele prostszy. Mnogość ofert i dyspozycyjność konsultantów są po Twojej stronie, a odpowiednia oferta pracy – na wyciągnięcie ręki.

Masz jeszcze jakieś pytania albo wątpliwości? Sprawdź co myślą o nas pracownicy, którzy już nawiązali z nami współpracę, opinia dokładnie tych ludzi świadczy o wysokiej jakości naszych usług oraz zadowoleniu z pracy za granicą.

Chciałbyś z nami porozmawiać? Skontaktuj się z nami! Chętnie przedyskutujemy wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości, aby praca za granicą była dla Ciebie czystą satysfakcją! A współpracę z naszą agencją wspominał tak samo dobrze jak pozostali kandydaci!