Skip to main content

Silverhand Group

Kim jesteśmy?

Silverhand jest dużą polską agencją zatrudnienia o międzynarodowym zasięgu. W skład grupy wchodzą podmioty z Polski, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii oraz Chorwacji. Oferujemy szeroki wybór ofert pracy za granicą. Nasz proces rekrutacji jest prosty i bezstresowy. Aplikuj już dziś!

Każdego dnia aktualne oferty pracy z całej UE

3500

Rekrutacji w 2023 r.

24h

Wsparcie ekspertów

Prowadzimy rekrutacje we wszystkich sektorach gospodarki, czyniąc to zarówno na zlecenie polskich pracodawców, jak i dla pracodawców z następujących krajów: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Islandia, Irlandia, Belgia, Holandia, Hiszpania, Francja oraz Kanada.

Krótka ścieżka rekrutacji

Krok po kroku

 • 1 Etap

  Przesłanie CV - swój życiorys możesz wysłać do nas za pośrednictwem naszej strony internetowej lub skrzynki email na adres praca@silverhand.eu

 • Etap

 • 2 Etap

  Kontakt z naszym specjalistą - jeden z naszych pracowników po przeanalizowaniu Twojego CV skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić oferty pracy, które będą dla Ciebie najkorzystniejsze

 • 3 Etap

  Rekomendacja - skontaktujemy się z docelowym pracodawcą w celu przedstawienia Twojej kandydatury i ustalenia szczegółów zatrudnienia

 • Etap

 • 4 Etap

  Podpisanie umowy - ostatnim etapem jest podpisanie umowy z pracodawcą docelowym i rozpoczęcie pracy

Proces rekrutacji trwa zaledwie kilka dni, dlatego jeśli pilnie poszukujesz pracy możemy szybko Ci pomóc.
Jeżeli planujesz rozpocząć pracę dopiero za kilka tygodni zgłoś się do nas już teraz, a my poinformujemy docelowego pracodawcę o preferowanej dacie rozpoczęcia pracy.

Poznaj nasz Zespół

Kluczem do udanej rekrutacji jest nasz zespół, składający się z ponad 60 doskonale wykształconych i pełnych pozytywnej energii profesjonalistów. Dzięki ich zaangażowaniu tysiące osób znalazło zatrudnienie zarówno za granicą, jak i w Polsce.

silverhand

Nasz zespół

60

Rekruterów w Silverhand

Sukces Grupy SILVERHAND nie byłby możliwy bez ciężkiej pracy oraz dochowania bezwzględnej wierności najwyższym standardom etycznym – zasadom uczciwości, odpowiedzialności oraz szacunku do ludzi.

Każdego dnia dbamy o to, żeby jakość naszych usług i zadowolenie klientów były na najwyższym możliwym poziomie.

Kodeks Etyki SILVERHAND

Kierujemy się zasadą "Praca nie jest towarem", bo doskonale rozumiemy, że każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia w procesie poszukiwania zatrudnienia. W praktyce oznacza to, że możesz liczyć na pełne wsparcie naszych ekspertów, którzy pomogą Ci rozwiać wątpliwości i znaleźć wymarzoną pracę.