fbpx

O nas

Kim jesteśmy?

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się sieci agencji zatrudnienia w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W jej skład wchodzą podmioty z Polski (2 oddziały), Rumunii (3 oddziały), Bułgarii, Słowacji, Węgier oraz Litwy.

Kluczowy dla istnienia firmy jest przede wszystkim 50-osobowy zespół świetnie wykształconych i pełnych pozytywnej energii profesjonalistów, dzięki którym już wiele tysięcy osób podjęło pracę zagranicą oraz w Polsce, skutecznie realizując cele znajdujące się wcześniej poza ich finansowym zasięgiem.

Prowadzimy rekrutacje we wszystkich sektorach gospodarki, czyniąc to zarówno na zlecenie polskich pracodawców, jak i dla pracodawców z następujących krajów: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Islandia, Irlandia, Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Cypr, Hiszpania, Włochy, Francja oraz Kanada.

Wspólnie z naszymi partnerami z powodzeniem realizujemy projekty dla tak uznanych firm jak BMW, Audi, VW, BASF, IKEA, Douglas oraz setek mniejszych przedsiębiorstw o charakterze regionalnym.

Jesteśmy postrzegani jako specjaliści w następujących dziedzinach:

  • Executive search (stanowiska wyższego szczebla)
  • Praca wymagająca znajomości j. obcych (language jobs)
  • Legal recruitment (rekrutacja prawników)
  • Praca za granicą (dla pracowników wykwalifikowanych)
  • IT

Sukces Grupy SILVERHAND nie byłby możliwy bez ciężkiej pracy oraz dochowania bezwzględnej wierności najwyższym standardom etycznym – zasadom uczciwości, odpowiedzialności oraz szacunku do ludzi.

Stąd też dla wszystkich członków Zespołu Rekrutacyjnego SILVERHAND „praca nie jest towarem” („work is not a product”); jest ona bowiem wartością samą w sobie. A my po prostu pomagamy w zmianie pracy na lepszą.  

W imieniu całego Zespołu zapraszam do współpracy Partnerzy Zarządzający,

dr Dominik Matczak, LL.M. oraz Natalia Matczak

Zakres naszych usług prezentujemy szczegółowo w zakładce Strefa Biznesu.

Kodeks Etyki SILVERHAND

Niniejszy Kodeks Etyki jest zbiorem naszych zasad oraz kultury organizacyjnej. Przestrzeganie norm etycznych i powszechnie przyjętych wzorców zachowań jest dla nas bardzo ważne. Dzięki temu Grupa SILVERHAND cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród Pracowników, Klientów oraz osób poszukujących pracy. Przyjęcie Kodeksu oznacza dla Nas uznanie wspomnianych norm i zobowiązanie do ich regularnego monitorowania oraz przestrzegania.

Przeczytaj Kodeks Etyki

Z przyjemnością informujemy, że Urząd UE ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) dokonał rejestracji znaku towarowego Unii Europejskiej obejmującego znak słowny SILVERHAND.