Skip to main content

Chcesz dużo zarabiać? Zacznij pracę jako operator / programista CNC

Praca za granicą

Dzisiejszy post stworzony jest z myślą o pracownikach branży CNC, jak również osobach, które dopiero aspirują do związania swojej przyszłości z tą dziedziną. Oczywiście będzie nam miło, jeśli niniejszy tekst zainteresuje również inne osoby ;)

Przechodząc do sedna…

Mamy dla Wad świetną wiadomość! Tak, jak przewidywano, w 2016 r. specjaliści CNC znajdują się w gronie najbardziej pożądanych zawodów. Sami również to odczuwamy, poprzez stale napływające zlecenia. Zapotrzebowanie na pracowników branży CNC jest naprawdę
ogromne. Zachęcamy Was wobec tego do uczestniczenia
w różnego rodzaju kursach, które nie tylko podniosą wasze kwalifikacje, ale przede wszystkim pozwolą podjąć dobrze płatną pracę. Do kursów przystąpić mogą także osoby, które nie zdobyły jeszcze doświadczenia w tej branży. Jeśli jesteś absolwentem technikum, czy też szkoły średniej i nadal nie wiesz, co chciałbyś robić w życiu, spróbuj działalności w branży CNC.
A nuż okaże się, że był to dobry wybór…

Każdy może być specjalistą CNC

banner_160x160_rzeszowiak_cncmodern

Firmą szkoleniową, którą szczególnie chcemy Wam polecić jest CNC MODERN. Jest to centrum edukacyjno usługowe zajmujące się organizacją
i realizacją kursów oraz szkoleń techniczno- inżynierskich. Swoją ofertę kieruje do wszystkich osób prywatnych, oraz firm chcących posiadać wysoko wykwalifikowaną kadrę. Podczas organizowanych kursów oraz szkoleń centrum kładzie przede wszystkim nacisk na kształcenie praktyczne. Szkolenia obejmują swoim zakresem tematykę: CNC, CAD, CAM. W swojej ofercie CNC MODERN posiada również „Szkolenia szyte na miarę”, dopasowane do indywidualnych preferencji kursanta.

Jak wyglądają takie szkolenia?

Szkolenia realizowane są na terenie całej Polski, w każdym województwie. Prowadzone są w zakresie 50, 80 i 120 godzin. Uczestnik ma możliwość wyboru trybu nauki: zaoczny (weekendowy) lub dzienny. Ceny kursów (skierowanych do osób prywatnych) wahają się w przedziale 400 – 2900 zł. Istnieje możliwość płatności w systemie ratalnym.

Firma CNC MODERN angażuje się również w różnego rodzaju projekty m.in. również te współfinansowane przez Unię Europejską. Jest to dobrą informacją dla przedsiębiorców prowadzących działalność związaną z branżą CNC. Tego typu projekty z pewnością pomogą podnieść kwalifikacje pracowników, a tym samym przysłużyć się całej firmie i to bez generowania holendernie dużego kapitału.

operator

Co po szkoleniu?

Każdy uczestnik kursu otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności, który umożliwia mu podjęcia pracy, zarówno na lokalnym, jak i globalnym rynku.

Nie zwlekaj! Nabór wciąż trwa. 

PS: Powołując się na hasło „SILVERHAND” otrzymacie 10 % rabatu. 

Link do CNC MODERN:

www.cncmodern.pl

cncmodern@o2.pl
biuro.cncmodern@o2.pl
SKYPE: cnc.modern