Znajdź pracę za granicą

Znasz język angielski i jesteś gotowy do podjęcia pracy za granicą?
Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Prześlij nam swoje dane kontaktowe, a dopasujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy.  

Praca za granicą

Wybieraj spośród ofert pracy w różnych lokalizacjach na terenie Holandii, Danii, Belgii, Finlandii, Norwegii, Islandii i Irlandii.

Wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne stawki za wykonywaną pracę. Istnieje także możliwość negocjowania stawek.

Zakwaterowanie

Pracodawcy organizują lub opłacają zakwaterowanie. Ponadto w każdej chwili nasi konsultanci służą Tobie pomocą pod specjalnym numerem tel.

Opinie pracowników

Co mówią o nas inni?
 • Witam Chcę wyrazić zadowolenie ze świadczonych usług przez Państwa firmę SILVERHEND-w szczególności pani ALEKSANDRZE PTASZYŃSKIEJ która się mną opiekuje i pod Nią podlegam.Jest mi bardzo miło że osoba ta interesuje się pracownikiem w trudnych również sprawach,reaguje szybko na prośby,nawet po pracy w godzinach poznych na wazne sprawy reaguje natychmiast. Mając takiego pracodawcę bezpośrednio w Norwegii,spokojnie do emerytury można sobie pracować. Pozdrawiam serdecznie cały Team ​
  Adam, 42 lat
  Spawacz
 • Rzadko się zdarza, że coś potrafi zmienić punkt widzenia człowieka o 180 stopni, tak jak Silverhand zmienil moje poglady na temat agencji pracy. W stronę pozytywną oczywiscie :) Profesjonalizm zauważalny już od pierwszego kontaktu z firmą, niespotykanie szybka organizacja, rzetelność i wspaniała pomoc Pani Karoliny pomogly mi spełnić marzenia i rozpocząć życie na innej planecie jaką jest Islandia :)
  Karol, 27 lat
  Monter instalacji chłodniczych
 • Dzień dobry, naprawdę chciałbym podziękować za wszystko i całą pomoc związaną z rozpoczęciem mojej pracy w Norwegi, za okazanie zaufania, możliwości i za otrzymaną szanse na prace tam. To była świetna przygoda i nowy bagaż doświadczeń :) Wszystko było od samego początku do samego końca tak jak należy, organizacja przed wyjazdem, kontakt z Panią Weroniką jak i z agencją Silverhand – bez jakichkolwiek zastrzeżeń, każdemu ze szczerością bym polecił współpracę z państwem, naprawdę całą współprace określiłbym wzorowo i znakomicie!
  Jakub, 26 lat
  Zbrojarz