Pracuj w Niemczech

Znasz język niemiecki i jesteś gotowy do podjęcia pracy w Niemczech?
Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Prześlij nam swoje dane kontaktowe, a dopasujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy.

Praca w Niemczech

Wybieraj spośród ofert pracy w różnych lokalizacjach na terenie całych Niemiec. Nasi pracownicy zatrudniani są na niemieckich warunkach.

Wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne stawki za wykonywaną pracę. Istnieje także możliwość pracy w nadgodzinach.

Zakwaterowanie

Pracodawcy organizują lub opłacają zakwaterowanie. Ponadto w każdej chwili nasi konsultanci służą Tobie pomocą pod specjalnym numerem tel.

Opinie pracowników

Co mówią o nas inni?
 • Jestem elektrykiem, szukałem pracy w Niemczech przez inną firmę lecz bez skutku. Firma Silverhand znalazła mi pracę w ciągu kilku dni. Praca zgodna z ofertą i pieniądze też. Polecam firmę Silverhand.
  Przemysław
  43 lata, Elektryk
 • Od roku pracuję jako Frezer CNC w Niemczech. Pracę znalazłem poprzez agencję SILVERHAND. Jestem zadowolony z zarobków, pracy jak i warunków mieszkalnych. Wszystko co zostało ustalone na umowie i wstępnie telefonicznie przed przybyciem na miejsce ma potwierdzenie w rzeczywistości. Uważam, że agencja SILVERHAND jest godna polecenia dla osób szukających pracy za granicą.
  Krzysztof
  26 lat, Frezer CNC
 • Współpraca od samego początku była oparta na konkretnych informacjach i propozycjach. Oferty pracy otrzymywałem szybko i były one precyzyjne.
  Wiesław
  57 lat, Spawacz

Oferty pracy w Niemczech

Jakie oferty w Niemczech posiada Silverhand?

Agencja Zatrudnienia SILVERHAND posiada oferty pracy w Niemczech w różnych branżach. Przez naszą agencję można znaleźć zatrudnienie np. jako magazynier, pracownik produkcji, pracownik fizyczny oraz jako specjalista w swoim fachu, tj. malarz, tapicer, lakiernik, zbrojarz, elektryk, spawacz, hydraulik, ślusarz i w wielu innych zawodach.

Wymóg znajomości języka niemieckiego

Znajomość języka niemieckiego na pewno podnosi szanse na znalezienie odpowiedniej oferty pracy. Praca w Niemczech zazwyczaj wymusza na pracownikach znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym głównie po to, żeby móc porozumieć się w miejscu pracy. Aby podnieść swoje kwalifikacje językowe, proponujemy udział w kursie języka niemieckiego od podstaw na naszym kanale na YouTube. Umożliwia on naukę języka niemieckiego kandydatom, którzy nie mieli okazji edukować się w tym zakresie, bądź chcą odświeżyć sobie swoje umiejętności językowe.

Stabilne zatrudnienie oraz umowa o pracę

Praca podjęta po przez naszą agencję zawsze jest pewnym i stabilnym źródłem dochodu. Agencja Zatrudnienia SILVERHAND posiada jedynie oferty pracy od sprawdzonych Pracodawców. Nasi rekruterzy służą pomocą w każdej sytuacji. Można liczyć na ich wsparcie nie tylko w procesie rekrutacji, ale także podczas samej pracy w Niemczech. Nasi Pracownicy pozostają w stałym kontakcie ze swoimi opiekunami. Należy również wspomnieć, że dla każdego Pracownika podstawą jest umowa o pracę podpisywana w docelowym kraju zatrudnienia.

Szybki proces rekrutacji do pracy w Niemczech

Podjęcie przez Silverhand pracy od zaraz nie jest żadnym problemem. Nasza firma charakteryzuje się szybkim procesem rekrutacji, który odbywa się w kilka dni. Profil Kandydata zostaje zaakceptowany przez Pracodawcę nawet w 2 dni robocze. Umożliwia to szybki wyjazd do pracy w Niemczech.

Różnorodność ofert pracy sprawia, że każdy może znaleźć odpowiednią ofertę dla siebie. Niezależnie od tego na jak długi okres Kandydat chce wyjechać do pracy za granicą, SILVERHAND jest w stanie zaproponować Ci odpowiednią ofertę pracy.

Praca w Niemczech a zakwaterowanie

Zakwaterowanie w Niemczech jest prawie zawsze zorganizowane przez Pracodawcę. W poszczególnych ofertach określone jest, dla danego projektu Pracodawca organizuje zakwaterowanie, które Pracownik musi dodatkowo opłacać czy gwarantuje już opłacone. Najlepiej poruszyć ten temat podczas rozmowy z jednym z naszych rekruterów, który będzie w stanie przedstawić wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące zakwaterowania.

Wynagrodzenie w Niemczech – stawka brutto i netto w euro

W ofertach pracy wynagrodzenie w Niemczech jest podane jako stawka brutto. Wynika to faktu, iż w Niemczech obowiązują różne klasy podatkowe i w zależności od tego, do której klasy podatkowej Pracownik przynależy, jego stawka netto ulega zmianie. Aby poglądowo obliczyć swoją stawkę brutto-netto, przygotowaliśmy dla Was specjalny kalkulator <tutaj wstawić odnośnik>.

Oferty pracy w Niemczech – dla kogo?

Praca tymczasowa to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą wyjechać tylko na kilka miesięcy jak i do tych, które chcą podjąć stałe zatrudnienie, trwające kilka lat. Często poszczególne projekty zawierają możliwość pracy w nadgodzinach, dzięki czemu Pracownik może wykorzystać wyjazd do zwiększenia swojego wynagrodzenia lub wymiaru urlopu.

W przypadku pracy w Niemczech warto zwrócić uwagę na pojęcie Zeitkonta, które często pojawia się w rozmowie między Pracownikiem a Pracodawcą. Zeitkonto to nic innego, jak bank godzin, w którym zbierają się nadgodziny, które wypracowuje Pracownik. Z banku godzin można korzystać zarówno w sposób klasyczny, tj. wypłacenie gotówki za przepracowaną liczbę godzin, bądź można je wymienić na dni wolne od pracy.