Znajdź pracę w Holandii

Znasz język angielski lub holenderski? Jesteś gotów podjąć pracę w Holandii?
Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Prześlij nam swoje dane kontaktowe, a dopasujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy.  

Praca w Holandii

Wybieraj spośród ofert pracy w różnych lokalizacjach na terenie całej Holandii. Nasi pracownicy zatrudniani są na holenderskich warunkach.

Wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne stawki za wykonywaną pracę. Istnieje także możliwość pracy w nadgodzinach.

Zakwaterowanie

Pracodawcy organizują lub opłacają zakwaterowanie. Ponadto w każdej chwili nasi konsultanci służą Tobie pomocą pod specjalnym numerem telefonu.

Opinie pracowników

Co mówią o nas inni?
 • Pracuje w Niemczech od kilku lat współpracując z firmą Silverhand i jestem bardzo zadowolony.Profesjonalna pomoc w znalezieniu pracy a co najważniejsze warunki pracy i placy spełniają moje oczekiwania.Solidna firma z doświadczeniem.Po prostu odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.Serdecznie polecam Silverhand każdemu kto chce pracować za granicą.
  Łukasz
  41 lat, Stolarz
 • Witam! Ja chciałem bardzo podziękować całej grupie Silverhand za wieloletnią współpracę. Pracuje z nimi/poprzez nich już od wielu lat. Pierwszy raz pojechałem w 2013 roku. Próbowałem z kilkoma innymi firmami przez tyle lat i żadna nie stanęła do końca na wysokości zadania – szczególnie, że jest fajnie póki coś się nie dzieje – np problem w pracy bądź mieszkanie. Wtedy zaczyna się problem i test. Ale Silverhand zawsze pomógł i wyratował. Teraz już sam sobie łatwię pracę i niemieckie Zeitfirmy, ale zawsze – teraz też – jadę pod osłonką Silverhanda. tak na w razie “W”. Polecam firmę każdemu i czystym sercem. Są ok, wiarygodni i pomocni.
  Artur
  50 lat, Elektryk przemysłowy
 • Polecam firmę Silverhand każdej osobie szukającej pracy. Szybki proces rekrutacji oraz dopasowana oferta pracy do wymogów. Stała pomoc oraz opieka Pani Aleksandry. Wyjechałem 9 miesięcy i już zadomowiłem się tutaj z rodziną.
  Rafał
  32 lata, Kierowca C+E

Oferty pracy w Holandii

Jakie oferty pracy w Holandii posiada SILVERHAND?

SILVERHAND to jedna z największych agencji zatrudnienia w Polsce. Posiadamy oferty pracy w Holandii w wielu zawodach. Pracę dzięki nam znajdą pracownicy z wykształceniem oraz doświadczeniem w branży budowlanej czy w przemyśle np. stolarze, murarze, elektrycy, monterzy instalacji sanitarnych, spawacze, ślusarze i wielu innych. Posiadamy również zlecenia dla kandydatów, którzy chcą pracować w branży produkcyjnej jako: pracownicy produkcji, magazynierzy, operatorzy maszyn czy operatorzy wózków widłowych.

Nasze oferty pracy pochodzą tylko od sprawdzonych holenderskich Pracodawców. Bezpieczeństwo zatrudnienia jest naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań w sprawach dotyczących naszych Pracowników.

Holandia – wymagana znajomość języka angielskiego

Językiem obcym najczęściej wymaganym przy wyjeździe do pracy w Holandii jest język angielski. Oczywiście bardzo duże szanse na zatrudnienie mają również osoby posługujące się językiem niderlandzkim. Co jakiś czas pojawiają się oferty, które nie wymagają od kandydata znajomości języka obcego.

Jeśli nie znasz języka angielskiego, a chciałbyś aplikować do pracy w Holandii, zachęcamy do skorzystania z naszego kursu języka angielskiego online, który możesz znaleźć na naszym kanale YouTube.

Oferty pracy w Holandii – praca od zaraz

Kandydat wyjeżdżający do pracy w Holandii podpisuje holenderską umowę. Oznacza to, że jest zatrudniony na holenderskich warunkach, dzięki czemu przysługuje mu wiele przywilejów.

Jeżeli znasz język angielski lub niderlandzki i chcesz zarabiać więcej niż w Polsce, to praca w Holandii wydaje się idealnym wyborem. Co istotne, pracę w Holandii można rozpocząć zaledwie w ciągu kilku dni od aplikacji na konkretną ofertę pracy lub nadesłania CV na adres praca@silverhand.eu.

Różnorodność propozycji sprawia, że nasi rekruterzy mogą dostosować odpowiednią ofertę prawie dla każdego kandydata – niezależnie od tego na jak długi okres kandydat chce wyjechać do pracy.

Praca w Holandii – zakwaterowanie

Osoby, które chcą wyjechać do pracy za granicę bardzo często martwią się kwestią zakwaterowania. Agencja Pracy SILVERHAND dba o to, aby dobierać oferty do wymagań kandydata. Oznacza to, że w większości przypadków Pracownik przyjeżdżając na miejsce pracy ma już przygotowaną kwaterę. Zdarzają się również oferty, w których Pracodawca opłaca za Pracownika jego miejsce zakwaterowania. Wówczas Pracownik nie ponosi żadnych kosztów wynajmu, jak w przypadku zakwaterowania zorganizowanego.

Kwestie dotyczące zakwaterowania Pracowników są zawsze zawarte w opisie poszczególnych ofert pracy w Holandii. 

Wynagrodzenie w Holandii – wypłata w euro

Wynagrodzenie w Holandii jest podane jako tygodniowa stawka euro / netto. Oczywiście zdarzają się wyjątki od reguły, gdzie wynagrodzenie może być podane w wymiarze miesięcznym lub w kwocie brutto. Informacje o proponowanej stawce znajdziesz w interesującej Cię ofercie pracy, w sekcji “Oferujemy”.

Wybierz odpowiednią ofertę pracy w Holandii

Jeżeli chcesz wyjechać do pracy za granicą, sprawdź sekcję “Oferty pracy” na naszej stronie internetowej. Posiadamy projekty w wielu krajach, w tym oczywiście w Holandii. W razie pytań skontaktuj się z nami mailowo pisząc na adres: praca@silverhand.eu lub zadzwoń pod numer: +48539601600.