fbpx

Elektryk budowlany (Niemcy)

Znasz język niemiecki i jesteś gotowy do wyjazdu do pracy w Niemczech?
Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Prześlij nam swoje dane kontaktowe – dopasujemy dla Ciebie ofertę.

Praca w Niemczech

Wybieraj spośród ofert pracy dla elektryka w różnych lokalizacjach na terenie całych Niemiec. Nasi pracownicy zatrudniani są na niemieckich warunkach.

Wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne stawki za wykonywaną pracę. Istnieje także możliwość pracy w nadgodzinach.

Zakwaterowanie

Pracodawcy organizują lub opłacają zakwaterowanie. Ponadto w każdej chwili nasi konsultanci służą Tobie pomocą pod specjalnym numerem tel.

Opinie pracowników

Co mówią o nas inni?
 • Jestem elektrykiem, szukałem pracy w Niemczech przez inną firmę lecz bez skutku. Firma Silverhand znalazła mi pracę w ciągu kilku dni. Praca zgodna z ofertą i pieniądze też. Polecam firmę Silverhand.
  Przemysław
  43 lata, Elektryk
 • Od roku pracuję jako Frezer CNC w Niemczech. Pracę znalazłem poprzez agencję SILVERHAND. Jestem zadowolony z zarobków, pracy jak i warunków mieszkalnych. Wszystko co zostało ustalone na umowie i wstępnie telefonicznie przed przybyciem na miejsce ma potwierdzenie w rzeczywistości. Uważam, że agencja SILVERHAND jest godna polecenia dla osób szukających pracy za granicą.
  Krzysztof
  26 lat, Frezer CNC
 • Współpraca od samego początku była oparta na konkretnych informacjach i propozycjach. Oferty pracy otrzymywałem szybko i były one precyzyjne.
  Wiesław
  57 lat, Spawacz