fbpx

Praca w Norwegii

Znasz język angielski lub norweski? Jesteś gotowy podjąć pracę w Norwegii?
Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Prześlij nam swoje dane kontaktowe, a dopasujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy.

Praca w Norwegii

Wybieraj spośród ofert pracy w różnych lokalizacjach na terenie całej Norwegii. Nasi pracownicy zatrudniani są na norweskich warunkach.

Wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne stawki za wykonywaną pracę. Istnieje także możliwość pracy w nadgodzinach.

Zakwaterowanie

Pracodawcy organizują lub opłacają zakwaterowanie. Ponadto w każdej chwili nasi konsultanci służą Tobie pomocą pod specjalnym numerem tel.

Opinie pracowników

Co mówią o nas inni?
 • Silverhand to solidna agencja, starająca się o ludzi. Jest to firma starająca się zapewnić dłuższy okres pracy, a nie tylko na krótką chwilę. Wszystko jest legalnie.
  Radosław
  39 lat, Malarz w Norwegii
 • Agencja jest w ciągłym kontakcie z pracownikiem, udziela potrzebnej pomocy i dba o pracowników. Chętnie poleciłbym ją moim znajomym.
  Krzysztof
  45 lat, Stolarz / Cieśla w Islandii
 • Opinię o Państwa firmie mam jak najlepszą - bezproblemowo przebiegała nasza współpraca. W Norwegii pracuje mi się dobrze. Może z wyjątkiem pogody, ale ogólnie nie jest źle.
  Michał
  41 lat, Mechanik maszyn w Norwegii

Oferty pracy w Norwegii

Jakie oferty pracy w Norwegii posiada SILVERHAND?

Jako jedna z największych agencji zatrudnienia w Polsce, SILVERHAND posiada oferty pracy w wielu państwach w Europie, w tym w Norwegii.

W przypadku pracy w Norwegii, najczęściej pojawiają się ogłoszenia w zawodach takich jak: cieśla, stolarz, monter, hydraulik, elektryk, spawacz, brukarz, malarz i w wielu innych.

Praca w Norwegii a wymóg znajomości języka angielskiego

Jeżeli chodzi o projekty w Norwegii, wśród miejsc pracy możemy wyróżnić m.in. Oslo, Bergen, Trondheim czy Tromso.

Prawie wszystkie oferty pracy w Norwegii prezentowane na naszej stronie internetowej wymagają minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego. W celu oceny znajomości języka, skontaktuj się z naszym rekruterem pod numerem podanym w interesującej Cię ofercie.

Niestety istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo możliwości wyjazdu do Norwegii bez znajomości jednego z powyżej podanych języków.

Praca w Norwegii – warunki zatrudnienia

Podejmując pracę w Norwegii za naszym pośrednictwem, pracujesz na norweskiej umowie oraz obowiązują Cię związane z tym przywileje. Składki oraz podatki odprowadzane są w Norwegii przez norweskiego Pracodawcę. Ponadto w przypadku wielu ofert istnieje możliwość pracy w nadgodzinach. Zalecamy jednak każdorazowo dopytać o taką możliwość podczas procesu aplikowania na konkretną ofertę.

Podczas trwania całego procesu rekrutacji nasi konsultanci stanowią wsparcie w razie ewentualnych pytań bądź jakichkolwiek wątpliwości.

Szybki proces rekrutacji do pracy w Norwegii

Kandydaci posiadający odpowiednie kwalifikacje mogą wyjechać do pracy w Norwegii w zaledwie kilka dni od daty przesłania swojego CV. Norweski Pracodawca może zaakceptować profil Kandydata nawet w dwa dni, a cały proces rekrutacji bardzo często nie przekracza jednego tygodnia. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na szybkim podjęciu pracy, SILVERHAND jest dobrym wyborem.

Praca w Norwegii a zakwaterowanie

Pracownicy wyjeżdżający do Norwegii mają zapewnione zakwaterowanie. Najczęściej kwatera jest zorganizowana przez Pracodawcę. Oznacza to, że Pracownik przylatując do Norwegii nie musi poszukiwać miejsca zamieszkania na własną rękę, a jest ona dla niego przygotowana przez Pracodawcę. Ponosi on jednakże koszty wynajmu kwatery.

W niektórych ofertach pojawia się również informacja, iż zakwaterowanie jest opłacone przez Pracodawcę. Wówczas oprócz tego, że kwatera jest zorganizowana dla Pracownika, Pracodawca je opłaca.

Wynagrodzenie w Norwegii – jaka obowiązuje waluta?

W Norwegii obowiązującą walutą jest NOK (korona norweska). Stawka w ogłoszeniach o pracę w Norwegii jest podawana w koronach norweskich brutto na godzinę pracy. Aby obliczyć swoje wynagrodzenie miesięczne, należy pomnożyć liczbę godzin pracy w ciągu miesiąca przez stawkę godzinową.

Aplikuj do pracy

W Norwegii występują zarówno krótsze jak i dłuższe projekty, dlatego w momencie rozmowy z rekruterem warto dopytać o przewidywaną długość trwania danego projektu.

Sprawdź oferty pracy w Norwegii dostępne na naszej stronie internetowej. Wyślij swoje CV na adres: praca@silverhand.eu lub w razie pytań zadzwoń pod +48 539 601 600.