O nas

HR CONSULTANT
Michaela Sarmadjieva
Oddział Bułgaria

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomii Krajowej i światowej z tytułem magistra w dziedzinie ekonomii, specjalizacja turystyka międzynarodowa i biznes niemiecki. Posiada dodatkowe kwalifikacje podyplomowe z Ludwig-Maximilian Universität w Monachium w Niemczech, dotyczące makroekonomii.

Wiele z moich doświadczeń zawodowych zdobyłam w latach w których latałam, gdzie z powodzeniem połączyłam moją pasję do podróży z pracą. Zbudowałam swoje osobiste i społeczne umiejętności w wielonarodowym środowisku. 

W SILVERHAND uczestniczę we wszystkich działaniach związanych z rozwojem firmy na bułgarskim rynku.
Bycie częścią tego procesu to przyjemność, ale przede wszystkim wyzwanie. Moim celem jest stworzenie podstaw do udanej współpracy z klientami, kandydatami i współpracownikami w duchu uczciwości, zaufania i partnerstwa.
Motywem przewodnim moich codziennych starań jest to, aby kandydaci znaleźli dla siebie najlepszego pracodawcę, a pracodawcy – najlepszego pracownika dla swojej firmy.

Uważam, że musimy cieszyć się życiem każdego dnia przez cały dzień.
Wolny czas poświęcam mojej rodzinie i przyjaciołom. Lubię podróżować, czytać, chodzić do teatru, spotykać się z ludźmi i uprawiać sport.