fbpx

Praca w Islandii – czego możesz oczekiwać

Najlepsze oferty pracy w Islandii – Zebrane dla Ciebie w jednym miejscu

 

Poszukujesz pracy w Islandii? Tutaj możesz pomyślnie zakończyć ten proces. Kliknij w link poniżej i wybierz ofertę, która Cię interesuje. Nie musisz się niczego obawiać. Nasze ogłoszenia pochodzą tylko od sprawdzonych zagranicznych pracodawców z którymi współpracujemy od lat.

 

Oferty pracy w Islandii

 

Flaga Islandii

 

Oto czego możesz się spodziewać bez względu na to, na którą ofertę się zdecydujesz:

 

Wysokie wynagrodzenie

W zależności od zawodu, jaki będziesz wykonywać możesz spodziewać się wynagrodzenia aż do 472.006,00 ISK netto miesięcznie – już po opłaceniu kosztów zakwaterowania. W przeliczeniu daje to około 3395,00 euro netto miesięcznie (w zależności od wysokości kursu).

 

Zakwaterowanie

Pracodawcy z którymi współpracujemy zawsze organizują zakwaterowanie dla swoich pracowników. Pokoje są w pełni wyposażone dla wygody pracownika (zwykle jedno lub dwu osobowe). Firmy, z którymi współpracujemy dokładają wszelkich starań, aby zakwaterowanie znajdowało się blisko miejsca pracy i spełniało wymagania zatrudnianego kandydata.

 

Świadczenia socjalne

W Islandii funkcjonuje bardzo atrakcyjny system świadczeń socjalnych – hiperłącze do artykułu.

 

Islandzka umowa o pracę

Umowa o pracę podpisywana jest z islandzkim pracodawcą, więc wszystkie zawarte w niej ustalenia zgodne są z tamtejszymi przepisami. Oznacza to spore korzyści dla pracownika, który nie jest dzięki temu zmuszony do pracy w delegacji a jednocześnie jest chroniony islandzkim prawem.

 

Ubezpieczenie oraz urlop

Islandzki pracodawca opłaca dla pracownika składki ubezpieczeniowe w Islandii w trakcie jego zatrudnienia, co z czasem daje kandydatom możliwość ubiegania się o islandzką emeryturę. Prawo do urlopu jest zawsze uznawane, dzięki czemu możliwe są np. regularne przyloty do Polski.

 

Brak opłat

Nasze usługi obejmujące między innymi profesjonalne tłumaczenie CV na język angielski są zupełnie pozbawione opłat i nakierowane na pełną satysfakcję kandydata.

 

Legalne zatrudnienie za granicą

Wszystkim zainteresowanym oferujemy wyłącznie całkowicie legalną i bezpieczną pracę na terenie Islandii.

 

Jakie stanowiska cieszą się największym zainteresowaniem?

 

Obecnie islandzkie przedsiębiorstwa poszukują pracowników z dwóch gałęzi gospodarki:

 

Branża budowlana

W Islandii brakuje potrzebuje przede wszystkim elektryków, murarzy, cieśli, oraz hydraulików.

 

Branża motoryzacyjna

Poszukuje się głównie mechaników, operatorów koparek czy dźwigów oraz kierowców ciężarówek i autobusów.