Skip to main content

Wypełnij formularz

Praca w Islandii

Znasz język angielski? Jesteś gotowy podjąć pracę w Islandii??
Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Prześlij nam swoje dane kontaktowe, a dopasujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy.

* * * *

Praca w Islandii

Wybieraj spośród ofert pracy w malowniczej Islandii. Nasi pracownicy zatrudniani są na islandzkich warunkach.

Wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne stawki za wykonywaną pracę. Istnieje także możliwość pracy w nadgodzinach.

Zakwaterowanie

Pracodawcy organizują lub opłacają zakwaterowanie. Ponadto w każdej chwili nasi konsultanci służą Tobie pomocą pod specjalnym numerem tel.

Opinie pracowników

Co mówią o nas inni?

 • 39 lat, Malarz w Norwegii

  Silverhand to solidna agencja, starająca się o ludzi. Jest to firma starająca się zapewnić dłuższy okres pracy, a nie tylko na krótką chwilę. Wszystko jest legalnie.

  Radosław

 • 45 lat, Stolarz / Cieśla w Islandii

  Agencja jest w ciągłym kontakcie z pracownikiem, udziela potrzebnej pomocy i dba o pracowników. Chętnie poleciłbym ją moim znajomym.

  Krzysztof

 • 41 lat, Mechanik maszyn w Norwegii

  Opinię o Państwa firmie mam jak najlepszą - bezproblemowo przebiegała nasza współpraca. W Norwegii pracuje mi się dobrze. Może z wyjątkiem pogody, ale ogólnie nie jest źle.

  Michał

Oferty pracy w Islandii

Jakie oferty pracy w Islandii posiada SILVERHAND?

Agencja Zatrudnienia SILVERHAND posiada oferty pracy w różnych branżach. W Islandii zatrudnienie może znaleźć zarówno hydraulik, stolarz, elektryk, spawacz czy pracownik budowlany, jak i magazynier lub pracownik fizyczny.

Nasze oferty pracy pochodzą od sprawdzonych islandzkich Pracodawców. Nasi Pracownicy wyjeżdżają do pracy, w ramach której otrzymają stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Islandia – wymóg znajomości języka angielskiego

Aby wyjechać do pracy w Islandii, oprócz posiadania odpowiedniego wykształcenia oraz doświadczenia w zawodzie, należy znać język angielski. Pojawiają się oferty pracy, w których nie jest wymagany język obcy, jednak taka sytuacja jest rzadka i z pewnością nie ułatwia również kandydatowi komunikacji w miejscu pracy.

Znajomość języka angielskiego jest jedną z podstawowych umiejętności wymaganych przez Pracodawców w przypadku podjęcia zatrudnienia poza Polską, szczególnie w takich krajach jak np. Islandia. SILVERHAND stworzył kurs języka angielskiego od podstaw, który pomoże Ci odświeżyć swoją wiedzę. Kurs online jest dostępny na naszym kanale na YouTube.

Szybki proces rekrutacji do pracy w Islandii

Jeżeli zależy Ci na czasie i chciałbyś wyjechać do pracy jak najszybciej, to trafiłeś w dobre miejsce. Rekrutacja do Islandii poprzez SILVERHAND trwa naprawdę szybko. Profil Kandydata zostaje zaakceptowany przez Pracodawcę docelowego nawet w dwa dni. Umożliwia to szybki zakup biletów lotniczych i podjęcie stabilnej pracy za granicą.

Praca w Islandii a zakwaterowanie

Zakwaterowanie dla Pracownika jest zawsze zorganizowane przez Pracodawcę. Oznacza to, iż po przybyciu na miejsce, Pracownik nie musi poszukiwać kwatery, gdyż jest ona dla niego przygotowana.

Część ofert pracy zawiera informację, iż zakwaterowanie jest opłacone. Wówczas Pracownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z zakwaterowaniem, ponieważ opłaca je za niego Pracodawca.

Wynagrodzenie w Islandii

Wynagrodzenie w Islandii podawane jest w ofertach pracy jako stawka ISK netto/miesiąc. Skrót ISK odnosi się do waluty – korony islandzkiej. Dla łatwiejszego zobrazowania wypłaty podczas podjęcia pracy w Islandii, podajemy również przybliżoną stawkę w euro po aktualnym kursie walutowym z dnia podanego w ofercie pracy. Pozwala to na dokładniejsze oszacowanie możliwego do uzyskania wynagrodzenia.

Umowa o pracę w Islandii

Oferty pracy w Islandii są bardzo korzystne dla obywateli innych krajów UE, w tym Polski. Pomiędzy Pracownikiem a islandzkim Pracodawcą zawsze zostaje zawarta umowa o pracę na islandzkich warunkach.

Kandydaci poszukujący pracy w tym kraju zazwyczaj podejmują pracę na pełen etat. Wielu Pracodawców umożliwia również wypracowywanie nadgodzin, które są dodatkowo płatne.

SILVERHAND zapewnia pomoc w trakcie rekrutacji, a także wspiera Pracowników podczas samego okresu zatrudnienia. 

Praca za granicą to zawsze dobry pomysł, nie czekaj i sprawdź oferty pracy dostępne na naszej stronie internetowej. W razie pytań pisz na adres: praca@silverhand.eu albo dzwoń pod numer +48 539 601 600.