Znajdź pracę w Danii

Znasz język niemiecki? Jesteś gotów podjąć pracę w Danii?
Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Prześlij nam swoje dane kontaktowe, a dopasujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy.  

Praca w Danii

Wybieraj spośród ofert pracy w różnych lokalizacjach na terenie całej Austrii Nasi pracownicy zatrudniani są na austriackich warunkach.

Wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne stawki za wykonywaną pracę. Istnieje także możliwość pracy w nadgodzinach.

Zakwaterowanie

Pracodawcy organizują lub opłacają zakwaterowanie. Ponadto w każdej chwili nasi konsultanci służą Tobie pomocą pod specjalnym numerem telefonu.

 • Pracuje w Niemczech od kilku lat współpracując z firmą Silverhand i jestem bardzo zadowolony.Profesjonalna pomoc w znalezieniu pracy a co najważniejsze warunki pracy i placy spełniają moje oczekiwania.Solidna firma z doświadczeniem.Po prostu odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.Serdecznie polecam Silverhand każdemu kto chce pracować za granicą.
  Łukasz
  41 lat, Stolarz
 • Witam! Ja chciałem bardzo podziękować całej grupie Silverhand za wieloletnią współpracę. Pracuje z nimi/poprzez nich już od wielu lat. Pierwszy raz pojechałem w 2013 roku. Próbowałem z kilkoma innymi firmami przez tyle lat i żadna nie stanęła do końca na wysokości zadania – szczególnie, że jest fajnie póki coś się nie dzieje – np problem w pracy bądź mieszkanie. Wtedy zaczyna się problem i test. Ale Silverhand zawsze pomógł i wyratował. Teraz już sam sobie łatwię pracę i niemieckie Zeitfirmy, ale zawsze – teraz też – jadę pod osłonką Silverhanda. tak na w razie “W”. Polecam firmę każdemu i czystym sercem. Są ok, wiarygodni i pomocni.
  Artur
  50 lat, Elektryk przemysłowy
 • Polecam firmę Silverhand każdej osobie szukającej pracy. Szybki proces rekrutacji oraz dopasowana oferta pracy do wymogów. Stała pomoc oraz opieka Pani Aleksandry. Wyjechałem 9 miesięcy i już zadomowiłem się tutaj z rodziną.
  Rafał
  32 lata, Kierowca C+E

Oferty pracy w Danii

Praca w Danii razem z SILVERHAND

SILVERHAND posiada oferty pracy w wielu krajach, do których zalicza się również Dania. 

Większość ofert pracy w Danii skierowana jest dla fachowców, posiadających wykształcenie oraz doświadczenie w pracy w swoim zawodzie. Są to m.in. ślusarz, betoniarz, monter wind, pracownicy robót ziemnych, zbrojarze, betoniarze, ogrodnicy oraz wiele innych.

Praca w Danii – język angielski

Aby podjąć pracę w Danii należy spełnić kilka wymagań. Jednym z głównych, oprócz odpowiedniego doświadczenia jest minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy.

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym zdecydowanie zwiększa szanse na znalezienie satysfakcjonującej pracy w przypadku wszystkich państw, w których używany jest język angielski. Jeśli nie posiadasz umiejętności językowych, polecamy nasz kurs online, który pomoże ci nauczyć się podstaw języka angielskiego online zupełnie za darmo.

Korzystne warunki zatrudnienia

Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem na rynku dbamy o to, aby nasi Pracownicy podejmowali zatrudnienie tylko u sprawdzonych duńskich Pracodawców oraz podejmowali zatrudnienie w najbardziej korzystnych dla nich warunkach, tj. zawierając zagraniczne umowy, które niosą za sobą szereg benefitów.

Podejmując pracę w Danii za naszym pośrednictwem podpisujesz umowę z duńskim Pracodawcą.

Praca w Danii od zaraz

Jeżeli zależy Ci na szybkim wyjeździe do pracy w Danii, proces rekrutacji do pracy poprzez SILVERHAND jest bardzo krótki. Profil Kandydata może zostać zaakceptowany przez Pracodawcę nawet w 2 dni robocze.

Skontaktuj się z naszym rekruterem, żeby dowiedzieć się szczegółów.

Wynagrodzenie w Danii

Wynagrodzenie w Danii jest wypłacane w duńskiej walucie, dokładniej w koronie duńskiej. W ofertach pojawia się sformułowanie DKK brutto / godzinę.

Praca w Danii – zgłoś się

Sprawdź powyższe oferty i aplikuj na interesujący Cię projekt. Nasi rekruterzy przedstawią Ci szczegóły oferty oraz pomogą w całym procesie rekrutacyjnym.

W razie pytań pisz na adres: praca@silverhand.eu lub dzwoń pod numer +48 539 601 600.