Znajdź pracę w Austrii

Znasz język niemiecki? Jesteś gotów podjąć pracę w Austrii?
Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Prześlij nam swoje dane kontaktowe, a dopasujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy.  

Praca w Austrii

Wybieraj spośród ofert pracy w różnych lokalizacjach na terenie całej Austrii Nasi pracownicy zatrudniani są na austriackich warunkach.

Wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne stawki za wykonywaną pracę. Istnieje także możliwość pracy w nadgodzinach.

Zakwaterowanie

Pracodawcy organizują lub opłacają zakwaterowanie. Ponadto w każdej chwili nasi konsultanci służą Tobie pomocą pod specjalnym numerem telefonu.

 • Pracuje w Niemczech od kilku lat współpracując z firmą Silverhand i jestem bardzo zadowolony.Profesjonalna pomoc w znalezieniu pracy a co najważniejsze warunki pracy i placy spełniają moje oczekiwania.Solidna firma z doświadczeniem.Po prostu odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.Serdecznie polecam Silverhand każdemu kto chce pracować za granicą.
  Łukasz
  41 lat, Stolarz
 • Witam! Ja chciałem bardzo podziękować całej grupie Silverhand za wieloletnią współpracę. Pracuje z nimi/poprzez nich już od wielu lat. Pierwszy raz pojechałem w 2013 roku. Próbowałem z kilkoma innymi firmami przez tyle lat i żadna nie stanęła do końca na wysokości zadania – szczególnie, że jest fajnie póki coś się nie dzieje – np problem w pracy bądź mieszkanie. Wtedy zaczyna się problem i test. Ale Silverhand zawsze pomógł i wyratował. Teraz już sam sobie łatwię pracę i niemieckie Zeitfirmy, ale zawsze – teraz też – jadę pod osłonką Silverhanda. tak na w razie “W”. Polecam firmę każdemu i czystym sercem. Są ok, wiarygodni i pomocni.
  Artur
  50 lat, Elektryk przemysłowy
 • Polecam firmę Silverhand każdej osobie szukającej pracy. Szybki proces rekrutacji oraz dopasowana oferta pracy do wymogów. Stała pomoc oraz opieka Pani Aleksandry. Wyjechałem 9 miesięcy i już zadomowiłem się tutaj z rodziną.
  Rafał
  32 lata, Kierowca C+E

Oferty pracy w Austrii

Praca w Austrii za pośrednictwem SILVERHAND

Agencja Zatrudnienia SILVERHAND posiada oferty pracy w różnych krajach oraz branżach. W głównej mierze są to oferty pracy skierowane do specjalistów w danej dziedzinie, czyli wykwalifikowanych fachowców. Zatrudnienie poprzez agencję SILVERHAND znajdą kandydaci w takich zawodach, jak: hydraulik, stolarz, elektryk, hydraulik, spawacz, ślusarz oraz wielu innych.

Posiadamy również oferty pracy skierowane do osób nieposiadających doświadczenia bądź wykształcenia kierunkowego. Są to przede wszystkim prace o charakterze fizycznym, np. na stanowisku magazyniera, pracownika produkcji czy pomocnika ogólnobudowlanego.

Wymóg znajomości języka niemieckiego

Wymagania (wykształcenie oraz doświadczenie), związane z podjęciem pracy za granicą mogą się różnić w zależności od konkretnej oferty. Istotnym jednak jest znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym, która jest niezbędna w komunikacji z pracodawcą oraz w miejscu pracy.

W przypadku, jeśli nie znasz języka, a chciałbyś rozpocząć naukę, polecamy nasz kurs języka niemieckiego online. Jest to kurs zarówno dla osób, które nigdy nie uczyły się języka niemieckiego, jak i tych które miały już styczność z językiem niemieckim, lecz częściowo go zapomniały. Pamiętaj, znajomość języka obcego zwiększa szanse na atrakcyjne stawki!

Austria – umowa o pracę

Oferty pracy w Austrii przedstawiane przez Silverhand opierają się na zatrudnieniu na warunkach austriackich – austriacka umowa o pracę (nie w delegacji).

SILVERHAND dba o to, aby każdy Pracownik był usatysfakcjonowany z podjętej pracy. Posiadamy oferty jedynie od sprawdzonych Pracodawców.

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji odbywa się w kilka dni. Od momentu wysłania CV przez Kandydata do jego wyjazdu do pracy może minąć zaledwie 5 dni roboczych. Nasi rekruterzy pracują sprawnie oraz wspierają swoich Pracowników podczas całego procesu rekrutacji, jak i podczas samego zatrudnienia. 

Zakwaterowanie – praca w Austrii

Większość z ofert w Austrii przedstawianych przez Silverhand posiada zagwarantowane zakwaterowanie, które jest zorganizowane bądź też opłacone.

Zakwaterowanie zorganizowane oznacza, że Pracownik ma zapewnione miejsce do mieszkania, natomiast musi sam pokryć jego koszty. Natomiast zakwaterowanie opłacone oznacza, iż Pracownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z wynajmem kwatery, ponieważ opłaca to za niego Pracodawca.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie w Austrii jest zazwyczaj podawane jako stawka brutto za każdą przepracowaną godzinę. Często można się spotkać z dodatkową dietą doliczaną do podstawowej stawki godzinowej. 

Dieta to dodatek do wynagrodzenia, który rekompensuje koszty życia oraz transportu. Oferty pracy w Austrii charakteryzują się wysokimi stawkami oraz atrakcyjnymi projektami do realizacji.

Austria – oferujemy pracę na godnych warunkach

Austria to kraj, który z pewnością jest warty uwagi przy wyborze kraju, do którego chcesz wyjechać do pracy. Warto rozważyć go ze względu na atrakcyjne warunki pracy, ale również piękne miasta oraz widoki.

Nie czekaj, sprawdź nasze oferty pracy dostępne na naszej stronie internetowej i pisz na adres: praca@silverhand.eu albo zadzwoń na +48 539 601 600.