Skip to main content

Wypełnij formularz

Dopasujemy do Ciebie ofertę pracy za granicą!

Znasz język niemiecki lub angielski i jesteś gotowy rozpocząć pracę za granicą? Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Uzupełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

* * * *

Praca za granicą

Wybieraj spośród ofert pracy w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec, Austrii, Holandii, krajów skandynawskich i innych.

Wynagrodzenie

Oferujemy atrakcyjne stawki za wykonywaną pracę. Istnieje także możliwość negocjowania stawek.

Zakwaterowanie

Pracodawcy organizują lub opłacają zakwaterowanie. Ponadto w każdej chwili nasi konsultanci służą Tobie pomocą pod specjalnym numerem tel.

Opinie pracowników

Co mówią o nas inni?

 • 44 lata, Spawacz

  Z przyjemnością chciałbym podziękować za opiekę, kontakt, oraz indywidualne podejście. Zawsze jestem na czas informowany o zmianach które dotyczą mojej osoby jak i pracy. Szczerze z pełną odpowiedzialnością polecam firmę SILVERHAND.

  Andrzej

 • 36 lat, Cieśla

  Agencja zatrudnienia Silverhand to świetne miejsce na znalezienie pracy, jestem tego doskonałym przykładem dzięki współpracy z nim otrzymałem umowę o pracę na czas nieokreślonym na bardzo korzystnych warunkach. Polecam

  Nikodem

 • 52 lata, Elektryk

  Silverhand to agencja, którą spokojnie mogę polecić każdemu, kto szuka pracy i jest gotów wyjechać za granicę. Piszę to na podstawie własnego przykładu bo za kilka miesięcy będzie dwa lata jak współpracuję z tą firmą. Zawsze wszystko było przygotowane i zapięte na przysłowiowy ostatni guzik zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

  Mirosław