Kurs języka – opinie

Opinie naszych kursantów

Poniżej znajdują się jedynie prawdziwe opinie na nasz temat. Pod każdą wypowiedzią podpisała się osoba, która rzeczywiście brała udział w organizowanym przez nas kursie języka niemieckiego.

 

 


Cieszę się że mogłem odbyć dwumiesięczny kurs języka niemieckiego w firmie Silverhand. Choć to krótki okres czasu jednak umożliwił mi poznanie podstaw języka niemieckiego tak by jego znajomość mogła zostać zweryfikowana przez niemieckiego pracodawcę. Bez kursu nie dałbym rady komunikować się w podstawowych sprawach i problemach które spotkałem mnie na terenie Niemiec po przyjeździe iprzyjściu do pracy. Dzięki podstawowemu słownictwo potrafiłem porozumieć się podczas wykonywania czynności w pracy. Dziękuję serdecznie naszej lektorce pani Kasi za cierpliwość i wytrwałość oraz całemu zespołowi Silverhand w Krakowie. Pozdrawiam

Marek Jasiak

 

Witam.
Kurs Niemieckiego świetny. Zaczynając od podstaw, można już po dwóch miesiącach naprawdę dobrze mówić po Niemiecku. Pani Kasia naprawdę profesjonalnie potrafi przekazać swoją wiedzę. Nie miałem pojęcia, że intensywny kurs może być tak skuteczny. Pani Monika przedstawiła mi bardzo ciekawą ofertę pracy z kontraktem od razu na sześć miesięcy. Wysokość stawki godzinowej netto (na rękę) dokładnie taka o jakiej rozmawialiśmy przed rozpoczęciem kursu językowego i podjęciem pracy. Komunikacja z przełożonymi oraz pracownikami ok. Przedstawiona oferta pracy w Belgii z której skorzystałem wydała mi się bardziej atrakcyjna. Z obecnej pracy jestem bardzo zadowolony. Zakwaterowanie w wysokim standardzie.
Bardzo polecam!

Tomasz Dyrdał