fbpx

Oferty pracy w Norwegii z atrakcyjnymi stawkami!

Oferty pracy w Norwegii z atrakcyjnymi stawkami – znajdziesz je u nas!

Interesuje Cię praca w Norwegii? Szukasz stałego zatrudnienia z atrakcyjną stawką? U nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu – kliknij w link poniżej i wybierz stanowisko pracy, które Cię interesuje. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych norweskich pracodawców.

 

Oferty pracy – Norwegia

 

Flaga Norwegii

 

Bez względu na wybraną ofertę możesz liczyć na:

 

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stawki godzinowe w Norwegii zaczynają się już od 200 koron norweskich brutto i mogą sięgać aż do 245 koron norweskich. Wszystko zależne jest od lokalizacji danego zlecenia oraz doświadczenia kandydata.
 

Zakwaterowanie

Norwescy Pracodawcy przygotowują dla każdego kandydata zakwaterowanie. Szczególny nacisk stawiany jest na standard lokum oraz jego jak najmniejsza odległość od miejsca pracy. W zależności od zlecenia kwatera zostaje opłacona przez Pracodawcę lub jej koszt odtrącany jest z wypłaty Pracownika.  

 

Składki, podatki, rotacje

Składki oraz podatki SA odprowadzane przez norweskiego Pracodawcę w Norwegii. W naszych zleceniach do pracy w Norwegii często występują tzw. rotacje. Najczęściej występują one w systemie 6 tygodni pracy/2 tygodnie urlopu lub 4 tygodnie pracy/2 tygodnie urlopu.
 

Brak kosztów

Nasze usługi włącznie z profesjonalnym tłumaczeniem CV na język angielski są całkowicie darmowe i nakierowane na satysfakcję kandydata. Oferujemy wsparcie naszych konsultantów w trakcie całego zlecenia!

 

Legalna praca za granicą

Wszystkim naszym kandydatom oferujemy wyłącznie w pełni legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Norwegii.

 

Na jakie stanowiska najczęściej pojawiają się oferty pracy w Norwegii?

Norwescy Pracodawcy najczęściej poszukują:

  • cieśli szalunkowi oraz konstrukcyjni
  • elektryków (najczęściej z certyfikatem DSB)
  • hydraulików
  • zbrojarzy
  • betoniarzy