O nas

MANAGING PARTNER
Dominik Matczak
Oddział Poznań

Absolwent studiów prawa polskiego i niemieckiego na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2004-2010); studiów podyplomowych w zakresie Internacjonalizacji małych i średnich przedsiębiorstw
w Szkole Biznesu Hiszpańskiej Organizacji Przemysłu (Escuela de Organización Industrial), Sewilla/Madryt, Hiszpania [EOI, www.eoi.es].

 

Certyfikowany specjalista ds. internacjonalizacji przedsiębiorstw andaluzyjskich (Agencja Promocji Regionu Andaluzji – EXTENDA, www.extenda.es). Studiował również prawo i nauki polityczne
w ramach wymiany studenckiej na Pontificía Universidad Javeriana
w Santiago de Cali, w Kolumbii (www.puj.edu.co). W ramach programu absolwenckiego prowadził zajęcia w zakresie handlu oraz marketingu międzynarodowego w Indiach (Phagwara) na Lovely Professional University (www.lpu.in).
 

Od października 2011 r. jest doktorantem w Katedrze Prawa Pracy i Prawa Socjalnego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autor licznych publikacji związanych z transgranicznym zatrudnieniem.
Mówi biegle w 6 językach obcych.
 

Uwielbiam swoją pracę, zaangażowanych i pełnych energii ludzi, dalekie podróże, literaturę oraz sport.