Strefa Biznesu

Rekrutacje stałe

Rekrutację i selekcję prowadzimy w oparciu o obszerną i stale intensywnie rozbudowywaną bazę danych SILVERHAND. Po przeprowadzeniu rekrutacji kandydat spełniający oczekiwania Pracodawcy zostanie zatrudniony bezpośrednio w jego przedsiębiorstwie. W tym przypadku Klient wypłaca SILVERHAND jednorazowe wynagrodzenie.

 

Rekrutacje międzynarodowe

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanych kandydatów (przede wszystkim z branży technicznej) do pracy w krajach Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego. Dzięki konsekwentnej strategii marketingowej, rozbudowanej sieci kontaktów, a także zaangażowaniu oraz wysokim kwalifikacjom naszych konsultantów docieramy do najlepszych kandydatów z całej Polski, jak również tych specjalistów, którzy w chwili obecnej już przebywają poza granicami kraju.

 

Try & Hire

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku niektórych stanowisk rozmowa kwalifikacyjna oraz weryfikacja dokumentów i referencji Kandydata może być dla Pracodawcy znacznie mniej miarodajna niż sprawdzenie jego umiejętności w praktyce. Wychodzimy Państwa oczekiwaniom naprzeciw pomagając zorganizować wyjazd kandydatów na godziny lub dni próbne w Polsce lub za granicą.

 

Business Matching

W ramach wskazanej powyżej usługi poszukujemy dla firm polskich klientów oraz partnerów biznesowych zarówno w kraju, jak i zagranicą. Wspieramy przy tym procesy internacjonalizacji oraz ekspansji na nowe rynki zbytu. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w j. polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim, rosyjskim, ukraińskim oraz rumuńskim. Nasi konsultanci mają imponujące doświadczenie międzynarodowe oraz osiągneli wiele sukcesów w obszarze internacjonalizacji przedsiębiorstw.

 

Executive Search

Podczas rekrutacji jesteśmy staranni w definiowaniu specyfiki stanowiska, ponieważ tworzymy specjalny zespół konsultantów doświadczonych w danej branży. Dzięki wewnętrznym zasobom badawczym mamy szeroki zasięg w identyfikacji potencjalnych kandydatów. Przeprowadzamy dogłębną analizę rynku pod kątem potrzeb klienta. Szukamy najbardziej utalentowanych osób, które przyczynią się do zwiększania sukcesów naszego kontrahenta.