O nas

SILVERHAND tworzy przede wszystkim zespół świetnie wykształconych, pełnych pozytywnej energii osób, dzięki którym już kilka tysięcy ludzi podjęło pracę za granicą i skutecznie rozpoczęło realizację celów, znajdujących się wcześniej poza ich finansowym zasięgiem.

SILVERHAND jest też jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia o zasięgu międzynarodowym.

Siedzibą firmy jest Poznań. Osoby zainteresowane korzystaniem z naszych usług przyjmujemy również biurach w Warszawie, Krakowie oraz Ostrowie Wielkopolskim. Posiadamy ponadto powiązane z nami spółki w Rumunii, na Węgrzech, na Słowacji oraz w Niemczech.

Wspólnie z naszymi partnerami z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Norwegii, Danii oraz Islandii z powodzeniem realizujemy projekty dla tak uznanych firm, jak BMW, Audi, VW, BASF, IKEA, Douglas oraz setek mniejszych przedsiębiorstw o charakterze regionalnym.

Sukces SILVERHAND był możliwy tylko dzięki ciężkiej pracy oraz dochowaniu bezwzględnej wierności najwyższym standardom etycznym – zasadom uczciwości, odpowiedzialności oraz szacunku do ludzi.

Stąd też dla wszystkich członków Zespołu Rekrutacyjnego SILVERHAND „praca nie jest towarem” (ang. „work is not a product”).

Zapraszamy do współpracy!

Zakres naszych usług prezentujemy szczegółowo w zakładce Strefa Biznesu.

 

 

Kodeks Etyki SILVERHAND

Niniejszy Kodeks Etyki jest wyrazem naszych zasad oraz kultury organizacyjnej, jakimi kierujemy się na co dzień w naszych przedsięwzięciach. Przestrzeganie norm etycznych i powszechnie przyjętych wzorców zachowań staje się faktem.

Działania zmierzające do zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług, rzetelności i uczciwości wobec Klientów, Kandydatów, Pracowników świadczą o odpowiedzialnym podejściu do kierowania firmą i są warunkiem koniecznym dla osiągnięcia stabilności przedsiębiorstwa i sukcesu. Reputacja firmy i zaufanie do niej jest jedną z największych wartości. Przyjęcie Kodeksu oznacza dla Nas uznanie wspomnianych norm i zobowiązanie do ich regularnego monitorowania oraz przestrzegania.

Przeczytaj Kodeks Etyki.

 

Z przyjemnością informujemy, że Urząd UE ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) dokonał rejestracji znaku towarowego Unii Europejskiej obejmującego znak słowny SILVERHAND.