Oferta pracy

Technolog Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych – okolice Poznania

Miejsce pracy: okolice Poznania

SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym.

Nasz Klient, firma produkcyjna z wieloletnią tradycją na rynku polskim i europejskim, specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych technologią wytłaczania, obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technolog Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych​

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w procesie produkcji,
  • technologię procesu wytłaczania tworzyw sztucznych,
  • nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych,
  • aktywne uczestnictwo w definiowaniu wymagań oraz zamawianiu narzędzi,
  • optymalizacja konstrukcji produktów pod kątem procesów produkcyjnych,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych, technologicznych i jakościowych
  • wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów oraz projektowania i budowy nowych narzędzi na potrzeby produkcji,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub  chemiczne – preferowany kierunek: Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
  • doskonała znajomość technologii tworzyw sztucznych
  • minimum 5-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • zdolność do aktywnego wspierania utrzymania ruchu, produkcji i jakości w zakresie procesu wytłaczania (szkolenia, dokumentacja)
  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu
  • efektywna realizacja zadań i osiąganie celów, dynamizmu w działaniu
  • znajomość procesów wytłaczania - warunek konieczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • niezbędna narzędzia do pracy,
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600

AKTUALNE OFERTY PRACY:  Kliknij tutaj
Facebook: https://www.facebook.com/praca.silverhand/
Youtube: Sprawdź!

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest SILVERHAND Dominik Matczak z siedzibą w Poznaniu (61-868), ul. Garbary 35/9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).