Oferta pracy

Manager Transportu – okolice Poznania

Miejsce pracy: okolice Poznania

SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym.

Nasz Klient, firma handlowo-produkcyjnej działająca międzynarodowo od kilkunastu lat  w branży artykułów non-food, poszukuje zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Manager Transportu​

Podstawowy zakres obowiązków:

  • efektywne i kompleksowe zarządzanie podległym obszarem funkcjonalnym – w tym niewielkim zespołem,
  • poszukiwanie i budowanie relacji oraz utrzymywanie efektywnej, długofalowej współpracy z obecnymi jak i potencjalnymi kontrahentami (transport międzynarodowy i krajowy),
  • tworzenie i nadzorowanie funkcjonowania narzędzi wspierających współpracę z podwykonawcami kontraktowymi,
  • zarządzanie flotą aut kontraktowych w celu efektywnej realizacji bieżących zleceń operacyjnych i kluczowych projektów,
  • raportowanie (w tym tworzenie raportów i analiz) mających na celu bieżącą kontrolę i nadzór nad całością funkcjonowania zarządzanego działu w celu obniżenia kosztów oraz uzyskania możliwie najlepszych wyników firmy,
  • przygotowanie, realizacja i bieżące nadzorowanie oceny podwykonawców oraz budżetu zarządzanego obszaru,

Wymagania:

  • co najmniej 3letnie doświadczenie na takim stanowisku w firmie spedycyjnej, transportowej lub produkcyjnej
  • znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych  z przewozami międzynarodowymi
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność negocjacji z dostawcami i klientami
  • bardzo dobrą znajomość MS Office - Excel

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży, działającej międzynarodowo, która jest społecznie odpowiedzialna
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń oraz uczestnictwu w wielu projektach
  • przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji:

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 734 496 028

SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).