Oferta pracy

Księgowy/Księgowa – praca w Poznaniu

Miejsce pracy: Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym.

Dla jednej z wiodących w Europie Środkowej firm konsultingowych w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Księgowy/Księgowa

Podstawowy zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa księgowa, głównie osób prawnych
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz weryfikacja decyzji podatkowy
  • kontakt z klientami i urzędami

Wymagania:

  • wiedza z zakresu powyższych obszarów
  • wykształcenie w zawodzie specjalisty podatkowego lub podobne
  • pewność siebie i umiejętność komunikacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość programu DATEV
  • mile widziana znajomość j. niemiecki, nie jest jednak warunkiem zatrudnienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją a szczególnie możliwość udziału w rozwijających projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji:

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600

SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).